Kredi Yurtlar Genel Müdürü Er Adana'da

Kredi Yurtlar Genel Müdürü Er Adana'da

Kredi Yurtlar Genel Müdürü Er Adana'da
21 Ocak 2020 - 16:09

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Adana'ya geldi.
Adana Sümer Erkek Yurdunda incelemelerde bulunan Kredi Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er; "Devletimiz yurtlarımızda kalan öğrencilerimizin barınma ihtiyacını karşılamak ve onlara daha iyi bir ortam sunmak için bütün imkânlarını seferber etmektedir. Amacımız yurtlarımızda barınan bütün öğrencilerimizin en iyi şartlarda barınmasını, çeşitli sosyal ve sportif aktivitelerde de bulunmalarını sağlamaktır.” Dedi.
 “En iyi yatırım gençlere yapılan yatırımdır” diyen Genel Müdür Recep Ali Er, öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti ve onların talepleri dinledi. Daha sonra erkek yurdundaki yemekhaneleri inceleyen Genel Müdür Er, elleriyle öğrencilere yemek dağıttı. Yapılan ziyarette Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Kredi ve Yurtlar Eski İl Müdürü Abdulkerim Arıkan, Şube Müdürü Kemal Orhan ile Yurt Müdürü İ. Ethem Ocak hazır bulundu.
Ziyaretin sonunda Sümer Yurdu öğrencileri tarafından kurslarda hazırlananAdana temalı seramik tablo, Genel Müdür Recep Ali Er’e takdim edildi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum