Muhittin Doğan rakipsiz başkan

Muhittin Doğan rakipsiz başkan

Muhittin Doğan rakipsiz başkan
12 Ocak 2018 - 17:15

ADANA (GÜNAYDIN) – Adana ESOB'a bağlı Adana Oto Tamirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı. Mevcut Başkan Muhittin Doğan ve yeni yönetim ile denetim kurulu tek listeyle girilen seçimde, üyelerden tam destek alarak yeniden göreve seçildi.

Adana ESO Şehit Ömer Halisdemir Toplantı Salonu'nda, Divan Başkanı Sözütek, gündem gereği salonda bulunanları saygı duruşuna davet etti, ardından İstiklal Marşımız birlikte okundu. Yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporları ile bilançonun ayrı ayrı okunmasından sonra ibra için üyelerin oylarına başvuruldu. Üyeler, raporları ayrı ayrı kabul edince, yönetim ve denetim kurulu da ibra edilmiş oldu.

Yeni dönem çalışma raporu ile tahmini bütçe de okunarak, üyelerin oylamasına sunuldu, oy birliğiyle kabul edildi. Son olarak Başkan Muhittin Doğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Sakallı, Ziya Yavuz, İsmail İnce, Hüseyin Türkeri, Doğan Arslanboğa ve Galip Demir ile Denetim Kurulu Üyeleri Servet Doğan, Habib Aydoğdu, Hasan Eliş'den oluşan liste, üyelerin oylamasına sunuldu. Kapalı zarf usulu yapılan seçimde, mevcut tek liste oyları alarak 4 yıllığına yeniden seçilmiş oldu.