Muhteşem düğün

Düğüne CHP Adana milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve eşi ile çok sayıda davetli katıldı. Düğünün ev sahibi Ayşe Palo genç çiftleri bu mutlu gününde yalnız bırakmayanlara ayrı ayrı teşekkür etti

Muhteşem düğün

Düğüne CHP Adana milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve eşi ile çok sayıda davetli katıldı. Düğünün ev sahibi Ayşe Palo genç çiftleri bu mutlu gününde yalnız bırakmayanlara ayrı ayrı teşekkür etti

Muhteşem düğün
13 Eylül 2019 - 07:07


MUSTAFA ÖZKE
ADANA (GÜNAYDIN) – Atatürkçü Düşünce Derneği'nin bel kemiği, Cumhuriyet Halk Partisi'nin en yürekli emekçisi Ayşe Palo, biricik oğlu Ömer Zülfü'yü, Atak ailesinin güzel kızı Fatma ile evlendirmenin sevincini yaşadı. Düğünün ev sahibi Ayşe Palo, konuklarını tek tek kapıda karşılayarak örnek bir ev sahipliği yaptı. Atak ailesi de bu mutlu günde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. Damat Ömer Zülfü ile gelin Fatma'nın çalışma arkadaşları da mutlu çifti gecenin ilerleyen saatlerine kadar yalnız bırakmayarak gönüllerince eğlendiler.
MİLLETVEKİLLERİ DE KATILDI
Hayal Balo Gold Salonu'ndaki muhteşem düğüne CHP Adana milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ve eşi, CHP 26. Dönem Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, CHP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Önder Kaypak, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık, Adana Şube Başkanı İsa Kayadan ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Adana İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Yılmaz, Adana Barosu eski Başkanı Mengücek Gazi Çıtırık, dernek ve sendika başkanları, CHP il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.
BAŞKAN AKAY EŞİ İLE GELDİ
Düğüne eşi ile katılan Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Akay ve eşi, genç çifte bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulundu. Düğüne katılanlarla tek tek tokalaşan Başkan Akay, dostlarıyla anı fotoğrafı çektirdi.
CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, "Çok değerli yol arkadaşımız, kıymetli dostumuz Ayşe Palo'nun oğlu Ömer ile Fatma Atak'ın düğün törenlerine katılarak mutluluklarını paylaştık. Atak ve Palo ailelerini kutluyor, genç çiftimize mutluluklar diliyorum." diyerek sevincini sosyal medyadan paylaştı. CHP Adana Milletvekili Ayhan Barut da Ömer Lütfü ile Fatma çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.
ALTINIŞIK ANKARA'DAN GELDİ
Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Hüseyin Emre Altınışık da genç çiftin düğün sevincini paylaşmak üzere Ankara'dan geldi.
ADD Adana Şube Başkanı İsa Kayadan tarafından karşılanan Altınışık, yönetim kurulu üyeleri ile aynı masayı paylaştı. Başkan Altınışık, yüreği Atatürk sevgisi ile çarpan Ayşe Palo'nun evladının düğününe katılmaktan büyük onur duyduğunu dile getirdi.
Biricik oğlunu evlendirmenin sevincini yaşayan Ayşe Palo, düğüne uzaktan yakından katılan, telgraf ve çiçek gönderen tüm dostlarına ayrı ayrı teşekkür etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum