Nisanur Modaevi açıldı

Adana'nın sevilen siması Sular Vip Salonu'nun sahibi Enver Dalkıran ile eşi Fatma Dalkıran, birbirinden değerli markaların yer aldığı Nisanur Modaevi'ni Adana'ya kazandırdı. Milletvekilleri ile sanayici ve işadamlarının da katıldığı açılış büyük ilgi gördü.

Nisanur Modaevi açıldı

Adana'nın sevilen siması Sular Vip Salonu'nun sahibi Enver Dalkıran ile eşi Fatma Dalkıran, birbirinden değerli markaların yer aldığı Nisanur Modaevi'ni Adana'ya kazandırdı. Milletvekilleri ile sanayici ve işadamlarının da katıldığı açılış büyük ilgi gördü.

Nisanur Modaevi açıldı
02 Aralık 2019 - 17:51

HAYDAR ŞENGÜL
 
Adana'nın sevilen siması Sular Vip Salonu'nun sahibi Enver Dalkıran ve eşi Fatma Dalkıran'ın birbirinden değerli markaları buluşturduğu, modern, şık gelinlik, abiye ve nişan elbiselerinin satılacağı Nisanur Modaevi dualar eşliğinde ve geniş bir katılımla açıldı. Adanalı bayanlara özel tasarım gelinlik, nişan kıyafetleri, kaftan ve bindallının da yer aldığı modaevinde, evlenecek bayanların şıklık yarışına gireceği bir birinden farklı modeller de tasarlanıyor.
AÇILIŞA YOĞUN İLGİ
Açılışa CHP Adana milletvekilleri Ayhan Barut ve Orhan Sümer,  Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç , İş insanı Halil Avcı, Tarkan Kulak, Turan Polat, Savaş Çokduygulu , İl Milli Eğitim Müdürü , Veysel Durgun, Meclis Üyeleri Askeri Dağlı , Aziz Aslan, Ahmet Yarar, Tarık Özünal, Siyasiler Mehmet Ali Özmansur ,İsmail Uçar iş ve siyaset dünyasından tanınmış bir çok kişi katıldı.
ADANA İLE BİRLİKTE 18. ŞUBE OLDU
Nisanur moda ve tasarım evinin sahibi Hayrünnisa Erkoyuncu, "Öncelikle bu şubemizin açılmasına vesile olan Fatma Dalkıran ve eşi Enver Dalkıranı kutluyorum. Bu modaevinin Adana'ya yeni bir soluk getireceğine inanıyorum. Değerli misafirlerimizin isteği doğrultusunda özel tasarım kıyafetlerimizi sunmaktan mutluluk duyacağız. Modaya yön verecek en özel gelinlikler üretmek ve bu yolla markamızı tüm dünyaya tanıtmak için en iyisini en güzelini sunmak için bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz mağazamızın hayırlara vesile olmasını ve bol kazançlar diliyorum. Türkiye genelinde Adana'mız ile birlikte 18. Şubemizi açtık. Bu sayının artarak devam etmesini diliyorum açılışımıza katılan siz değerli konuklarımıza teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu
'ÖZEL TASARIMLARIN TEK ADRESİ OLACAĞIZ'
Adana Nisanur moda evi ve tasarım işletmecisi Fatma Dalkıran ise, "Böylesine güzel ve kaliteli bir işyerini kazandırmaktan son derece mutluyum. Adanalı kadınların isteği doğrultusunda açılan Nisanur Modaevi, özel tasarım gelinlik, nişanlık, kaftan, bindallı modelleriyle aksesuar, gelin buketi, hazır duvak çeşitleriyle ve kendine özgü türban tasarım ve porselen makyaj teknikleriyle hizmet sunacak. Gelinlik ve diğer çeşitlerimiz için kullandığımız kumaşların dokusundan, aksesuar ve ipliklerin orijinalliği ve kalitesine kadar, işimizin değerini arttırmak bizim için çok önemli. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz. Her bir modelimiz çeşitli ve benzersizdir. Her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim, tasarım gücü ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor." diye konuştu
'HAYALLERİN SINIRLARINI ZORLAYAN ÜRETİMLER YAPIYORUZ'
Fatma Dalkıran, "Tüm kadınlarımız için hayallerin sınırlarını zorlayan üretimler yapıyoruz. Özel müşterilerimizin en özel günlerindeki bu unutulmaz mutluluğunda pay sahibi olmak, bize çalışma azmi veriyor. Türban tasarımı, gelin başı, saç tasarımı, tesettür baş tasarımı, gelinlik, kına ve nişan kıyafetleri, aksesuarlar, gelin buketi, porselen makyaj, tesettür gelin başı, nişan başı, söz başı, kuaför, gelin çiçeği, en kalite tasarımlarla Adanalılara hizmet sunacağız. Kurtuluş Mahallesi Atatürk Cad. No:86/A Seyhan Adana Sular Vip adresinde sizleri bekliyoruz." şeklinde açıklamalarda bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum