Oto Center'da Ramazan Ayyıldız dönemi başladı

Kullanılan 280 oyun 199’sini alarak başkan seçilen Ramazan Ayyıldız, "Bundan böyle Adanalılara hizmetin kalitesini artırarak yolumuza devam edeceğiz." şeklinde konuştu

Oto Center'da Ramazan Ayyıldız dönemi başladı

Kullanılan 280 oyun 199’sini alarak başkan seçilen Ramazan Ayyıldız, "Bundan böyle Adanalılara hizmetin kalitesini artırarak yolumuza devam edeceğiz." şeklinde konuştu

 Oto Center'da Ramazan Ayyıldız dönemi başladı
14 Ocak 2020 - 09:07

HAYDAR ŞENGÜL
 
Adana Oto Galericiler Sitesi'nin yeni başkanı Ramazan Ayyıldız oldu. Birlik ve beraberlik içerisinde genel kurul yapan esnaflar, örnek bir tablo oluşturdular. İki adayın olgun bir seçim yürüttüğü genel kurulda, üyeler topluma birlik ve beraberlik mesajları verdiler.
Adana Oto Galericiler Sitesi Auto Center’in seçimlerinde birlik ve beraberlik ön planda tutuldu. Her iki adayda bir birlerine başarılar dileyerek kenetlendiler. Amaçlarının Oto Center'a hizmet etmek olduğunu vurguladılar. İki liste halinde girilen seçimlere Ramazan Ayyıldız kazandı. Ayyıldız bundan sonra hizmet vakti diyerek kolları sıvayacaklarını belirtti 
 
HİZMETE BAŞLAYACAĞIZ
 
Adana Oto Center yönetim ofisinde Cumartesi yapılan seçimde kullanılan 280 oyun 199’sini alarak  başkan seçilen Ramazan Ayyıldız,  "Bundan böyle Adanalılara hizmetin kalitesini artırarak yolumuza devam edeceğiz." dedi. Esnaflarla vatandaşların arasındaki diyalogun her zamankinden daha çok olacağını anlatan Ayyıldız, ikinci el oto piyasasında Oto Center'in dürüstlüğün merkezi olacağını vaat etti.
 
BAŞKAN AYYILDIZ ’DAN TEŞEKKÜR
 
Oto Center Yönetim binasındaki seçim centilmenlik içinde geçtiğini  belirten Ayyıldız, rakibim değil arkadaşım dostum dediği aynı düşüncedeki Mahmut Şen ile el ele omuz omuza poz verdi. Şen, "Her daim yanınızdayım." mesajı verdi.
Oto Center yönetimi şu isimlerden oluştu: Ramazan Ayyıldız (Başkan), Ali Eskizergi, Celal Oğuz, Şehmus Keser, Sadık Demirkol, İhsan Acer, İbrahim Şeker, Fevzi Demircan ve Sami Kızılay.
 
"TEK VÜCUT OLACAĞIZ"
 
Ayyıldız, "Bundan böyle Oto Center esnafları olarak Adana’da tek vücut olacağız. Sitede sağlanan bu güzel birliktelik, galerici esnafının sorunlarını çözmek ve iyi hizmet etmek için kaçınılmazdı. Bu birlikteliğimiz ve hizmet gücümüzle, Türkiye’ye örnek olacağımıza inanıyorum. Bugüne kadar ki yönetimlerde benimle birlikte görev alıp, sitemizi örnek alınacak hale getirilmesinde emeği olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Yeni seçilen başkan Ayyıldız, görevi Oto Center Başkanı Şakir Kara'dan devralacak.
 
SEÇİMDEN ÖNCE SÖYLEDİKLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ
 
Bundan sonra büyük bir aile olarak çalışmalara devam edeceklerini anlatan Ayyıldız, "Biz büyük bir aileyiz diyerek el ele omuz omuza ekmeğimiz için mücadele edeceğiz. Burada ekmek mücadelesi veren yaklaşık 300 işyeri ayrıca Adana ekonomisine büyük katkı sağlıyor. Yaklaşık 300 yakın galerici  esnafımız ve içerde değişik işlerde çalışma yapan esnaflarımız ile birlikte 2000 kişiye iş istihdamı sağlıyor. Ayrıca aileleri ile birlikte bu sayı 15 bin gibi bir rakama geliyor. Amacımız burada ekmeğimizi kazanmaktır. Bu amaçla yeni yönetim anlayışımız ile hizmet sunacağız önceki yönetimdeki arkadaşlarımız ile görüş alış verişinde bulunarak sitemize en iyi sunmak ve adımızı en iyi şekilde duyuracağız. Seçimden önce ne söz verdiysek hepsini bir bir yerine getireceğiz." diye konuştu.
 
"VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM"
 
Örnek bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini anlatan Ayyıldız, "Mevcut üyesi olduğum siteme hizmet etmek için var gücümle çalışacağımın bilinmesini istiyorum. Görevimi layıkıyla yapıp üyesi olduğum Oto Center kalıcı bir iz bırakmak istiyoruz. Tüm yönetimdeki arkadaşlarım ile öz verili çalışmalar sergileyerek bizlere güvenen tüm esnaf arkadaşlarımıza güvenlerini boşa çıkartmayacağız. Yerel yöneticilerimiz ile sıkı bir görüşme ve dayanışma içerisinde olacağımızı belirtmiştim en kısa sürede onlarla bir araya gelip sitemizin sorunlarını ve eksikliklerini tamamlayacağız. Yerel  medyamızı en iyi şekilde değerlendirip onlarla sorunlarımızı paylaşacağımızı ve sorunlarımız oradan dile getireceğiz." şeklinde açıklamalarda bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum