Pof. Dr. Turan Çetin doğum gününde emekli oldu

Pof. Dr. Turan Çetin doğum gününde emekli oldu

Pof. Dr. Turan Çetin doğum gününde emekli oldu
26 Eylül 2020 - 09:47

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesinde uzun yıllar Kadın Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyeliği yapan, aynı zamanda Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunları Derneği (Çukurova TIPMED) Kurucu Başkanı olan Prof. Dr. Mehmet Turan Çetin emekliye ayrıldı.
Emekliye doğum gününde ayrılan Prof. Dr. Mehmet Turan Çetin, kurumsal emeklilik töreninde yaptığı konuşmada, “Bu günü düzenleyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum beni çok duygulandırdınız. Emekliliğimin aynı zamanda doğum günüme denk gelmesi benim açımdan çok duygusal bir anı yaşamama sebep oldu.” dedi.
Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hilmi Serdar Özbarlas da bugüne kadar kendi döneminde birçok hocayı emekli ettiklerini belirterek, verdiği hizmetlerden dolayı Prof. Dr. M. Turan Çetin’e bir plaket teşekkür etti.
Daha sonra kürsüye gelen Prof. Dr. Meryem Tuncel ise Prof. Dr. Çetin’in birçok öğrenci yetiştirdiğine değinerek Çukurova Üniversitesi’ne yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.
Duygusal anların paylaşıldığı törende dernek kurucusu Prof. Dr. Mehmet Turan Çetin’e mevcut yönetim adına şükran plaketi takdim edildi. Aynı zamanda doğum günü de olan Prof. Dr. Çetin için sosyal mesafe kuralları çerçevesinde mini kutlama yapıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum