Pozantıspor’da imza fırtınası

Pozantıspor Onursal Başkanı Mustafa Çay, futbolculara tek tek imza attırdı, yeni transferleri kulübe kazandırdı

Pozantıspor’da imza fırtınası

Pozantıspor Onursal Başkanı Mustafa Çay, futbolculara tek tek imza attırdı, yeni transferleri kulübe kazandırdı

Pozantıspor’da imza fırtınası
05 Ağustos 2019 - 09:43

Hüseyin SUNGUR
 
 
BAL Ligi takımlarından Pozantıspor’da transfer rüzgarı fırtınaya döndü. Onursal Başkan ve Belediye Başkanı Mustafa Çay’ın makamında Kulüp Başkanı Özgür Gören ve Yönetici Cumali Eyi ile bir araya gelen Teknik Direktör Fehim Köroğlu, yeniden imza atarak güven tazeledi.
 
Kaleci Zafer Yılmaz, Kaptan Ahmet Dalkıran, Mehmet Öner, Emrehan Akdan, Ersin Teber, Oktay Üstünel, Batuhan Özbek, Soner Öztürk ve Can Yeni tekrar Pozantıspor ile anlaşarak imza attılar. Bu yıl Bölgesel Amatör Ligde Ceyhanspor ile birlikte Adana İlini temsil edecek olan Pozantıspor Onursal Başkanı Mustafa Çay, “Pozantıspor olarak tecrübeli ve karakterli futbolcularımız ile yeniden anlaşarak takımın omurgasını korumuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Camiamıza hayırlı olsun. Şampiyon takımın ruhunu koruyarak futbolcularımızla tekrar anlaşma sağladık. Yeni transferlerle de daha da güçlenerek Adana’yı dolayısıyla Pozantı’yı en iyi şekilde temsil edeceğimizden hiçkimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.
 
Pozantıspor’un Bölgesel Amatör Lig’de centilmence mücadele edeceğini vurgulayan Pozantıspor Onursal Başkanı Mustafa Çay, “Pozantıspor’un önceliği ligde centilmence mücadele etmektir. Şonrasında başarı ve şampiyonluk gelir. Pozantıspor BAL Lig’nde başarılı olmak için elinden gelen çabayı sarfedecektir. Ligler başladığında Pozantılı hemşehrilerimizin bizleri yalnız bırakmayarak maçlarda destekleyeceklerini umuyor ve bekliyoruz” şeklinde konuştu.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum