Rakipsiz muhtar

Rakipsiz muhtar

Rakipsiz muhtar
13 Nisan 2019 - 09:01

HAYDAR ŞENGÜL
 
ADANA (GÜNAYDIN) –
Yüreğir Yeşilbağlar Mahalle Muhtarı Ahmet Kırtay, rakipsiz olarak 5. kez muhtar seçilmesinin onurunu ve gururunu yaşıyor.
Gerek yaşadığı Adana’yı ve gerekse memleketi olan Şanlıurfa’yı en iyi temsil edenlerden olan ve Şanlıurfalılar Yardımlaşma Dayanışma Kültür Derneği Başkanlığı da yapan Ahmet Kırtay, tüm mahallenin sevgi, saygı ve güvenini kazanarak rakibi olmadan muhtar seçilmeye devam ediyor.
Yüreğir Yeşilbağlar Mahalle Muhtarı ve Adana Şanlıurfalılar Yardımlaşma Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Ahmet Kırtay, TÜİK’in son raporuna göre Adana genelinde 101 bin 620 Şanlıurfa nüfusuna kayıtlı hemşehrilerinin olduğunu, bunlardan 51 bin 435’inin Yüreğir genelinde, 20 binden fazla hemşehrisinin de kendi mahallesinde yaşadığını bildirdi.
Tek aday olarak girdiği Muhtarlık seçiminden her zaman olduğu gibi alnının akı ile çıkan Yeşilbağlar Mahallesi Muhtarı Ahmet Kırtay, sevgi, saygı, güven çerçevesi içerisinde çeyrek asra yaklaşan görev süresince mahallesinin ve hemşehrilerinin sorunlarına da anında çözüm bularak takdir ediliyor. Hemşerileri tarafından çok sevilen Adana Şanlıurfalılar Yardımlaşma Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Ahmet Kırtay, Yüreğir de yaşayan Şanlıurfalı aşiretler arasında denge unsuru olarak da dikkati çekiyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum