Sandığa sahip çıkmalıyız’

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Sarıçam’da Seçim Bürosu açılışına katıldı, Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı Uludağ’dan övgüyle bahsetti

Sandığa sahip çıkmalıyız’

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Sarıçam’da Seçim Bürosu açılışına katıldı, Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın adayı Uludağ’dan övgüyle bahsetti

Sandığa sahip çıkmalıyız’
23 Mart 2019 - 10:01

‘BİLAL BEY ÜZERİNE KOYARAK KAZANMALI’ 
Sarıçam İlçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kozan yolu üzerinde Sarıçam Belediyesi Cumhur İttifakı Meclis üyesi adayları Murtaza Kılçık ve Bünyan Çelik tarafından yapılan seçim bürosu açılışına Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Ak Parti İl Başkanı Şerif Güler, MHP İl Başkanı Bünyamin Avcı, Sarıçam İlçe Başkanları Emrah Ceylan, Mustafa Kızılelma, meclis üyesi adayları ve kalabalık bir topluluk katıldı. Adeta bir Miting havasında geçen Cumhur İttifakı Seçim Bürosu açılışında konuşan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik,  Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Bilal Uludağ’dan övgü ile bahsetti. “Sarıçam’da Bilal bey  geçen seçimde 48 olan kazanma oranının üzerine fazlasıyla koyarak kazanmalı. Bu nedenle sizlere büyük iş düşüyor” diyen Çelik,  Cumhur İttifakı adaylarına sahip çıkılması gerektiğini anlatarak, yapılan hizmetleri ve kazanımları daha ileriye taşımak için bütün partilerin tabanlarındaki vatandaşların oylarına talip olduklarını dile getirdi.
 
 
‘DEMOKRASİ BAYRAMI VE ŞÖLENİ GELİYOR’
 
Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: “ Bu seçimle demokrasi bayramı ve şöleni geliyor. 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere katılım oranı oldukça yüksek olması gerekiyor.  Bu nedenle de sizlere büyük işler düşüyor. Özellikle kadınlarımızın ev ev dolaşıp çalmadık kapı bırakmamalarını istiyoruz. Seçime katılımlarının sağlanması için komşularımızın, akrabalarımızın, arkadaşlarımızın sandığa mutlak suretle katılımlarını sağlamalıyız. Hatta onları yanımıza alarak götürmeliyiz. Özellikle kararsız olanları ikna ederek sandığa götürmeliyiz. En önemli konu ise sandığa mutlak suretle sahip çıkmalıyız. Ülkemizi istikrarsızlığa ve kaosa sürüklemek isteyenlere fırsat vermeyelim. Bu nedenle Sarıçam’da Bilal Uludağ, Büyükşehir’de Hüseyin Sözlü ile Cumhur İttifakı adaylarına destek olalım.”
 
 
‘SARIÇAM ŞAHLANIŞINA DEVAM EDECEK’ 
Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Bilal Uludağ, Sarıçam’a 5 yıllık hizmet döneminde güzel hizmetlere imza attıklarını ve atmaya devam edeceklerini ifade etti. Uludağ, “Sarıçam,  şahlanışına bundan sonra da devam edecek. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Vermiş olduğumuz sözlerin 2 kat daha fazlasını yaptık.” dedi. 
Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı  da vatandaşlardan Cumhur İttifakı'na destek vermelerini istedi. Sarı, "Hem Sarıçam hem de Adana Büyükşehir ile diğer ilçelerde vatanını seven herkes Cumhur İttifakı adaylarına destek vermelidir. Size de bu yakışır" diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum