Saruhan Yağmur rakipsiz başkan

Kasaplar Odası Başkanı M. SaruhanYağmur, tek listeyle girilen seçimde üyelerden tam destek alarak güven tazeledi

Saruhan Yağmur rakipsiz başkan

Kasaplar Odası Başkanı M. SaruhanYağmur, tek listeyle girilen seçimde üyelerden tam destek alarak güven tazeledi

Saruhan Yağmur rakipsiz başkan
12 Ocak 2018 - 08:26

HAYDAR ŞENGÜL

ADANA (GÜNAYDIN) – Adana ESOB'a bağlı Adana Kasaplar Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan M. SaruhanYağmur, tek listeyle girilen seçimde üyelerden tam destek alarak güven tazeledi. Adana ESOB Şehit Ömer Halisdemir Toplantı Salonu'nda yapılan genel kurulun divan başkanlığını, verilen teklifin kabulü üzerine Mersin Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Erdal Pekmez, yardımcılıklarını da Tarsus Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Nail Uçak ile Ceyhan Kasaplar Esnaf Odası ve 1.Bölge ESKKK Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim İkidağ yaptılar.

4 YIL GÖREVDELER

Divan Başkanı Pekmez'in, gündem gereği daveti üzerine salonda bulunanlar saygı duruşunda bulundu, birlikte İstiklal Marşımız okundu. Ardından yönetim, denetim kurulu faaliyet raporları ile bilanço ayrı ayrı okunarak oylamaya sunuldu, üyeler raporlar oy birliğiyle kabul etti. Yeni dönem çalışma raporu ile tahmini bütçede okunarak, üyelerine oylarına sunuldu, oy birliğiyle kabul edildi.

Ardından, Başkan M.Saruhan Yağmur, Yönetim Kurulu Üyeleri; Zafer Oguz, Edip Sığırcıkoğlu, Mahmut Karataş, Serhan Baş, İsmail Kozan ve Alaiddin Kıykaç ile Denetim Kurulu Üyeleri Fatih Kent, İzzettin Bayer ve Şahin Küç'ten oluşan tek liste seçime girdi, üyelerin oylarıyla yeni yönetim 4 yıllığına yeniden göreve seçilmiş oldu.

AYRI AYRI TEŞEKKÜR ETTİ

Oda Başkanı Murat Yağmur, yeni dönem için kendilerine destek veren başta oda üyeleri olmak üzere tüm konuklarına ayrı ayrı teşekkür ederken, üyelerine layık olmak için daha çok çalışma sözü verdi.

Başkan Yağmur ve ekibini, Adana ESOB ve Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Türkiye Terzileri Federasyonu Başkanı ve Adana Terziler Esnaf Odası Başkanı Sinan Turhan ile 1.Bölge Birliği ESKKK Başkanı Muhammet Yalçın, Ticaret İl Müdürü Adnan Ekiz, Birlik Başkan Vekili Mustafa Göktaş ve Kenan Yılmaz, Seyhan Belediyesi Başkan Aday Adayı Şehmuz Uçar ile İzmir Kasaplar Esnaf Odası Eski Başkanı Aydın Mestanlı ve oda başkanları da seçimden sonra tebrik ederek başarılar diledi.

DUYGULANDIRAN TABLO

Genel kurulda yapmış olduğu başarılı çalışmalardan dolayı her zaman esnafının ve üyelerinin yanında olduğu için özel yaptırdığı Saruhan Murat Yağmur’un Portresini hediye etti.

Verilen hediye karşısında duygularını gizleyemeyen Saruhan Murat Yağmur bu ince davranıştan dolayı odasını yöneticisi Mahmut Karataş’a teşekkür etti. Yağmur, “Her zaman sizlerin yanında olacağım.” dedi.