Vali Demirtaş, Dalokay hal esnafının sorunlarını dinledi

Vali Demirtaş, Dalokay hal esnafının sorunlarını dinledi

Vali Demirtaş, Dalokay hal esnafının sorunlarını dinledi
22 Şubat 2020 - 08:27

Vali Mahmut Demirtaş, sıkça gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerini Vedat Dalokay Yaş Sebze ve Meyve Hali esnafını ziyaret ederek sürdürdü.
Adana Kabzımallar Esnaf Odası idare binasında Adana Kabzımallar Odası Başkanı Ali Batman, ilgili yetkililer ve hal esnafı ile toplantı gerçekleştirildi.
Toplantıda konuşan Adana Kabzımallar Odası Başkanı Ali Batman, “Vali Demirtaş’ın bizleri ziyaret ederek sorunlarımızı yerinde gözlemlediği ve esnafımıza vermiş olduğu desteklerden ötürü kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Toplantının ardından sebze hali esnafını işyerlerinde ziyaret ederek talep ve beklentilerini dikkatle dinleyen Vali Mahmut Demirtaş, sebze halinin sadece üreticiden temin edilen ürünlerin tüketiciye arz edilen alanlar olmasının yanında alın teri ile yetiştirilen ürünlerin piyasaya geciktirilmeden sürülmesi açısından da önemli olduğunu belirterek esnaftan piyasa hakkında bilgi aldı. Elazığ'da meydana gelen ve can kayıplarının yaşandığı depremin yaralarını sarmak için Adana Kabzımallar Odası ve hal esnafı tarafından bağışlanan 3 tır dolusu sebze ve meyve ile ilgili de değerlendirmede bulunan Vali Mahmut Demirtaş, “Milletimizin 7'den 70'e tüm fertleriyle deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza yardım etmek için sergilediği dayanışmaya destek veren Kabzımallar Odasına ve hal esnafına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Ziyaret, Vali Mahmut Demirtaş’ın hal esnafına hayırlı ve bereketli kazançlar temennisi ile sürdü.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum