Yaşar Kara, 9. yıldönümü sevinci dostlarıyla kutladı

5 Ocak 2011 tarihinde kurulan bölgemizin etkin haber sitesi www.yasarkara.com.tr nin yayın yaşamında 9 uncu yılına girmesi nedeniyle muhteşem bir etkinlik gerçekleştirildi

Yaşar Kara, 9. yıldönümü sevinci dostlarıyla kutladı

5 Ocak 2011 tarihinde kurulan bölgemizin etkin haber sitesi www.yasarkara.com.tr nin yayın yaşamında 9 uncu yılına girmesi nedeniyle muhteşem bir etkinlik gerçekleştirildi

Yaşar Kara, 9. yıldönümü sevinci dostlarıyla kutladı
16 Ocak 2020 - 17:39

GÜNAYDIN Adana Gazetemizin YANKI Köşesi Yazarı Sürekli Basın Kartı Sahibi Gazeteci-Yazar ve Siyaset Bilimci Yaşar KARA ile Eşi Analiz Uzmanı Psikolog Dr.Polyanna Succi KARA’nın birlikte kurduğu Bölgemizin Etkili Haber Portalı www.yasarkara.com.tr’ nin   kuruluşunun 9.Yıldönümü nedeniyle Adana Büyük Sürmeli Otelinde düzenlediği  içkisiz ve plaketsiz  geleneksel yemekli kutlama gecesi çok özel dostlarının katılımıyla  önemli  bir dayanışma ve kaynaşma  çerçevesinde gerçekleşirken, gecenin açılışında bayraklar eşliğinde coşku içerisinde söylenen 10.Yıl Marşı dikkat çekti.
 
SEÇKİN DOSTLARLA 9.YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI
 
5 Ocak 2011 tarihinde kurulan bölgemizin etkin haber sitesi www.yasarkara.com.tr nin yayın yaşamında 9 uncu yılına girmesi nedeniyle; çalışan gazetecilerin bayramı olarak kabul edilen 10 Ocak 2020 tarihinde 50 kişilik seçkin konuğun özel davetli olarak katıldığı Adana Büyük Sürmeli Oteli Akvaryum salonundaki  geleneksel kutlama yemeği önceki yıllarda olduğu gibi bir kez daha etkili ama mütevazı ve Çayda Çıra türküsü eşliğinde kutlama pastasıyla beraber coşku içerisinde gerçekleşti.
 
ANLAM VE MANA YÜKLÜ KONUŞMALAR DR.POLYANNA SUCCİ’DEN  YAŞAR KARA’YI TANITIM  AVUKAT FERİT SALDIR’DAN
 
Gazeteci Yaşar Kara’nın 25 yıllık hayat arkadaşı eşi aynı zamanda www.yasarkara.com.tr Haber Portalının Genel Yayın Yönetmenliğini başarıyla üstlenen tanınmış Analiz Uzmanı Psikolog Dr.Polyanna Succi’nin davetlileri selamlama konuşması ve gecenin program akışı içerisinde yer verdiği içerik kıssadan hisse olarak mana yüklü kısa konuşmaları geceye ayrı bir renk verdi.  Geleneksel kutlama yemeğine  iştirak eden katılımcılar üzerinde önemle iz bıraktı. Genç Hukukçularımızdan Av. Ferit Saldır’ın gecenin açılışında Yaşar Kara’yı çok yönlü başarılarıyla tanıtması ilgi gördü.
 
FOTOĞRAFLI SLAYT SUNUM  VE DUA EDİTOR DR.POLYANNA SUCCİ’DEN
 
Dr. Polyanna Succi’nin büyük bir emekle gece için hazırlamış olduğu fotoğraflı slayt sunumu; yine, toplumun her katmanından oluşan isimlerce gazeteci Yaşar Kara’ya ve Haber Portalına yönelik görüşleri, ilave olarak seçkin ve saygın dostlar tarafından gönderilen dilek ve temenni içerikli video görüntüleri gecenin akışına ayrı bir anlamla renk kattığı görüldü.
Üzerinde www.yasarkara.com.tr haber sitesi 9.Yıldönümü yazılı muhteşem yaş pastanın çayda çıra eşliğinde konuklara sunumu ve Dr. Polyanna Succi’nin geleneksel olarak yaptığı duası gecenin unutulmaz tadı olurken, Usta gazeteci Yaşar Kara geceye katılan tüm konuklarını meziyetleriyle beraber bir bir tanıtarak sahneye alarak onurlandırması, katılımcı seçkin dostlar arasında günümüz için çok önem arz eden birlik bütünlük adına önemlide bir kaynaşma ve dayanışmayı sağladı.
KONUKLAR ÖZEL VE TOPLUMCU BİLİNEN SEÇKİN İSİMLERDEN OLUŞTU
Daima olduğu gibi Devlet-Millet-Bayrak-Toprak Vatan duygusunun, Ayrımsız birliğin bütünlüğün, dayanışma ve kaynaşmanın önemle vurgulandığı  www.yasarkara.com.tr Haber Portalının gecesinde;   Aralarında Akademik Kariyerden, Bürokrasiye, Bakanlıklardan, Belediyelere, Spor dünyasından Sanata. Edebiyattan, Ekonomi dünyasına. Spordan Medya ya.Askeriyeden Emniyete uzanan seçkin meslek gruplarından önemle iz bırakan isimlerin; tabii ki demokrasimizin vazgeçilmezi siyasi parti temsilcilerinin ve  bazı Sivil Toplum Örgüt yöneticilerinin katıldığı  değerleri; aklımızda kaldığınca isim olarak  sizlere aktaralım.
 
KİMLER KATILDI
 
Volkan Bayrakçı -Dilek Ağca Bayrakçı. Mahmut Nimet Dalkır-Şule Dalkır. Mansur Aladağ, Doğan Çelikten,Erkan Karaoğlu-Ozan Karaoğu. Çetin Yiğenoğlu. Erhan Uzel-Aslıhan Uzel.Mehmet Alper-Yasemin Alper.Ertan Karaoğlu Emine Varmış, Bünyamin Sedefoğlu-Alişan  Sedefoğlu.Ender Göçer, Ümit  Özdemir, Alper Akış,  Bahadır Abdullah Ünler, Ali Can Ezer. Nesrin Olgun Arslan -Zafer  Arslan.Yılbay Çelik, Fatma Ağca,Derya Kaya, Cemal Dağhan, Kemal Oğuz. Ersin Karaman,Yılmaz Karaoğlu,Özer Sakallıoğlu-Emine Karaoğlu Sakallıoğlu, Kamil Yiğenoğlu. Gökhan Adıgüzel.Ferhat Şen,Ferhat Bilmece,Ferhat Horasani.Atilla Vural.Latife Umuç Karakuş-Hakan Karakuş bizatihi katılırken.
Öte yandan Nadir Aksoy,Okan Topaloğlu, Aydın Enver Güvel, Kamuran Karaca ve Amir Akdağ gibi isimlerinde kutlama gecesine mesajlı katkıları güzellik arz etti.
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum