70 yaşında 7’den 70’e şampiyonluk yaşatın
HÜSEYİN SUNGUR

HÜSEYİN SUNGUR

70 yaşında 7’den 70’e şampiyonluk yaşatın

10 Kasım 2014 - 16:47

Gün geldi icralarla boğuştu, gün geldi küme düştü, gün geldi şampiyon oldu, gün geldi kapanma noktasına geldi, gün geldi futbolcusu saldırıya uğradı, gün geldi sahası kapandı. Ama 70 yaşındaki ulu çınar Adana Demirspor yılmadı ve mücadelesini sürdürdü. Gönlü Adana Demirspor sevgisiyle dolu olan taraftarlar, yağmur-çamur dinlemedi takımını destekledi. Çünkü, onlar gerçek Adana Demirsporlular. Her zaman takımlarına destek oldular.
Adana Demirsporlu olmak ayrıcalıktır. 5 Ocak Stadı’nda Adana Demirspor maç kaybettiği zaman ağlayan taraftarlar gördük, Mavi-Lacivertli takım maç kazandığında gülen yüzlere tanık olduk. Ancak, Adana Demirsporlular sevinçten çok üzüntü yaşadılar. Ama yine de takımlarına küsmediler, darılmadılar ve sonuna kadar yanlarında oldular.
Adana Demirspor’da dün 7 futbolcu gönderildi. Külüp 2. Başkanı Ekrem Kandemir, giden futbolcuların yerine gelecek futbolcuların 3 gömlek daha üstün olacağını açıkladı. Öyle de olmalı. Madem ki, gönderilen futbolcular Adana Demirspor’a faydalı olamadılar, tabi ki daha iyi futbolcular getirilecek.
Sezon başında hedef borçların temizlenmesi olarak belirlendi. Ancak, borçlar temizlenirken şampiyonluk da gözardı edilmemeli. Demirspor en azından direk şampiyon olup çıkamasa bile Play-Off’tan başarılı olup Bankasya Birinci Ligi’ne çıkmalı.
Çünkü, çilekeş taraftar bunu hakediyor. Çünkü, gerçek Adana Demirsporlu her zaman Mavi-Lacivertli takımın yanında oldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum