Adanaspor için kabuslu günler
HÜSEYİN SUNGUR

HÜSEYİN SUNGUR

Adanaspor için kabuslu günler

10 Kasım 2014 - 16:47

Samsunspor maçı Adanaspor açısından hayati önem taşıyan bir karşılaşma. Turuncu-Beyazlılar’ın mutlaka kazanması gereken bir maç...
Sahada top koşturan futbolculara bakıyoruz...
Bülent Bölükbaşı ayağına gelen tüm topları eziyor...
Bülent Bölükbaşı bununla da yetinmiyor rakibe devamlı top kaptırıyor...
Forvette Emre Aktaş tek başına mücadele ediyor.. Karşılaşmanın 25. Dakikasında kaleci Ahmet şahin ile karşı karşıya kalan Emre Aktaş zor olana yapıyor ve topu auta atıyor...
Emre skor 1-1 iken Emre yüzde yüzlük gol pozisyonu buluyor. 89. Dakikada Emre Aktaş penaltı çizgisi önünde atışını kullanıyor ve yine zor olana becererek topu auta atıyor..
Yine Adanaspor’da Sami İzican kaleciyle karşı karşıya kaldığı anda bu futbolcu da topu auta atması taraftarları çileden çıkardı...
Böyle net pozisyonlar cömertçe harcanırken Adanaspor 1 puanla yetinmek zorunda kalıyor..
Konuk ekip Samsunspor Süper Lig mücadelesi veren bir ekip. Ancak, Adanaspor karşısında pek de etkili bir oyun sergileyemedi. Adanaspor ligde 22 maçını oynadı.
Maçın hakem triosu ise rezalet bir yönetim sergiledi. Maçın hakemi İstanbul Bölgesinden Volkan Bayarslan, yardımcı hakemin gözü önünde Adanasporlu futbolcuya tokat atan Agbetu’ya sarı kart göstermekle yetindi. Halbuki tokatın karşılığı kırmızı kart olmalıydı.
Maçın son anlarında Adanasporlu futbolcunun cezaalanında düşürülmesini de maçın hakemi es geçti.
Toparlayacak olursak, Adanaspor hem kendi beceri eksikliğinden, hem de hakemin kötü yönetiminden dolayı galibiyete ulaşamadı ve 1 puanla yetindi.
Adanaspor için bundan  sonraki haftalar daha zor geçecek. Çünkü, neredeyse ligin dibine demir atan Turuncu-Beyazlılar için artık kabuslu günler başladı..
Umarım Eyüp hoca görevde kaldığı sürece takımı toparlar ve tehlikeli bölgeden uzaklaştırır...


YORUMLAR

  • 0 Yorum