Bomboş tribünlere oynamak!
HÜSEYİN SUNGUR

HÜSEYİN SUNGUR

Bomboş tribünlere oynamak!

10 Kasım 2014 - 16:47

Adana İdmanyurdu ligde önüne geleni deviriyor hedefine emin adımlarla ilerliyor. İdmanyurdulu kızlar en son geçtiğimiz hafta Trabzon İdmanocağı’nı yendi. Bu karşılaşma 5 Ocak Stadı’nda oynandı. Yani bir zamanlar Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor’un Adanaspor ve Adana Demirspor ile maç yaptığı statta oynandı. Bu takımların maçlarında stadın tribünleri tıka basa dolardı. Ancak, Adana İdmanyurdu’nun Trabzon ile yaptığı maçta tribünler bomboştu...
Adana İdmanyurdulu kızlar fazla bir şey istemiyor. Adana’daki maçlarında taraftar desteği bekliyorlar. Adana İdmanyurdulu kızlar maçlarında rakiplerini yenerek şov yapıyorlar ancak Adanalı bu şovları neden izlemez anlayabilmiş değilim. Taraftar maça gelmeyince maç sonunda kızlar kendi kendilerine galibiyeti kutluyor.
Adana İdmanyurdu’nda Sevgi isminde bir futbolcusu var. Yaşı 16, 21 kez milli olmuş. Son maçta da Trabzon kalesine 2 gol bıraktı. Spor muhabirimiz İrfan İşisağ, Sevgi ile bir röportaj yaptı. Sevgi Adana İdmanyurdu’na ilgisizlikten yakınıyor. Haklı tabi ki... Hafta boyu idman yapacaksınız, maça çıkacaksınız tribünler bomboş olacak. Tabi ki Sevgi, üzülmekte, serzenişte bulunmakta haklı. Sizce Sevgi çok şey mi istiyor?..
Bence çok şey istemiyor Sevgi..
Sözü uzatmıyoruz ve diyoruz ki, Adana İdmanyurdu seyirci desteğinden mahrum kalmasın...

YORUMLAR

  • 0 Yorum