Eyüp hoca takımı sırtlasın
HÜSEYİN SUNGUR

HÜSEYİN SUNGUR

Eyüp hoca takımı sırtlasın

10 Kasım 2014 - 16:47

Eyüp hoca takımı sırtlasın

Adanaspor’daki kötü gidişat teknik direktör Osman Özdemir’in başını yedi ve hoca istifasını sundu..
Şimdi ne olacak diye merak eden olursa...
Hemen söyleyelim...
Her zaman olduğu gibi “Nöbetçi” Hoca Eyüp Arın takımın başına getirilecek. Adanaspor’u Samsunspor maçına şimdilik Eyüp hoca hazırlayacak..
Ligde 22. Haftadayız. Bitime kaldı 11 hafta.. Adanaspor ligin dibine doğru gidiyor.. Adanaspor Başkanı Bayram Akgül yeni bir hoca mı getirir, yoksa sezon sonuna kadar Eyüp Arın ile mi devam eder ilerleyen günlerde göreceğiz. Ancak, Adanaspor’u Samsunspor maçına şu an için Eyüp Arın hazırlayacak.
Ligin bitimine 11 hafta kala yeni bir hoca getirilirse faydalı olur mu?.. Takımı tanıyana kadar bir kaç hafta daha aradan geçen.
Eyüp Arın daha önceleri de “Nöbetçi” hocalık görevine getirildiğinde yazmıştım. Eyüp hoca artık “Nöbetçi” hoca durumundan kurtulmalı.
Yani diyeceğim o ki, verin takımı Eyüp hocaya sezon sonuna kadar sırtlasın. En azından Eyüp Arın takımı tanıyor. Eyüp hoca geçmişte “Nöbetçi” hocalık yaptığı dönemlerde başarılı olmuştu.
Adanaspor’da şimdi öncelikli hedef takımın kümede kalması. Çünkü, Adanaspor tehlikeli bölgede bulunuyor. Turuncu-Beyazlı ekip Süper Lig için ilk 6 takım arasına girer mi onu zaman gösterir. Ancak, şu an için tehlikeli bölgeden uzaklaşmak gerekiyor.
Sözü uzatmaya gerek yok..
Tekrarlamak gerekirse yeni hoca getirmeye gerek yok, Eyüp Arın sezon sonuna kadar takımı çalıştırsın. En azından bundan kötü olmaz...


YORUMLAR

  • 0 Yorum