Hesap verin ve kongreye gidin
HÜSEYİN SUNGUR

HÜSEYİN SUNGUR

Hesap verin ve kongreye gidin

10 Kasım 2014 - 16:47

Şimşekler Grubu ağır suçlamalarda bulundu.. Suçlanan kişiler Demirspor 2. Başkanı Bekir Sıtkı Özer, Teknik Direktör Ali Güneş ve futbolcu Anıl... Burada detaya girmeye gerek yok Şimşekler Grubu’nun açıklaması hem gazete sütunlarında, hem de internet sitelerinde yeralıyor.
Burada düşündürücü olan teknik direktör Ali Güneş tarafından geçen yıl futbolcu Tanıl’a forma giydirilmediği halde bu yıl aynı hocanın kadroya alması ve 150 bin TL’ye sözleşme imzalattırılmasıdır. Daha da düşündürücü olan ise Tanıl’ın imza attığı sözleşmeye Başkanvekili Levent Özveren’in imzalamamasıdır. Bundan şu anlamı çıkarabiliriz.
“Ben Başkanvekili olarak bu transferi onaylamıyorum.”
Kaldı ki, bir kulüpte 2. Başkan olarak görev yapan bir kişinin yiğenin aynı kulüpte top koşturması etikmidir?.
Kulübün “Yüzlerce milyar” zarara uğratıldığı doğru mudur?
Sözü uzatmayalım...
Burada yapılması gereken Demirspor 2. Başkanı Bekir Sıtkı Özer’in bu suçlamalara cevap vermesidir. Eğer cevap vermezse zan altında kalır.
Ve son söz...
Görülüyor ki, Adana Demirspor’da işler iyi gitmiyor ve huzur kalmamış. Adana Demirspor Başkanı Mustafa Tuncel, cezaevinde yatıyor. Kulüpte huzursuzluk mevcut. Bu kadar olumsuzluğa karşın Adana Demirspor yönetimi kongre kararı almalı ve yeni bir yönetim oluşmalı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum