Zaafiyetin sonucu 7 dakikada 3 gol
HÜSEYİN SUNGUR

HÜSEYİN SUNGUR

Zaafiyetin sonucu 7 dakikada 3 gol

10 Kasım 2014 - 16:47

Saha ve seyircisi önünde ligde hiç bir iddiası olmayan Pendikspor’u konuk eden Adrana Demirspor, rakibine 3-1 yenildi. Geçtiğimiz hafta Play-Of maçlarına katılmayı garantileyen Mavi-Lacivertlilerin bu maça rahat çıktıkları gözlendi. Play-Of’u garanti olan Adana Demirspor’un teknik direktörü Ali Güneş’in as oyuncuları neden sahayşa sürdüğünü anlamış değilim. Nihayetinde karşılaşmanın 19. Dakikasında Murat Akça rakibiyle ikili mücadeledeyken sakatlandı ve sahalardan 1.5 ay uzak kalacak.
Adana Demirspor Pendikspor karşısında vasatın altında bir oyun sergiledi. Hatta kötü futbol sergiledi. Futbolcuların kafasında Antalya’da oynanacak Play-Of maçları vardı. Mavi-Lacivertli futbolcular eğer bu maçı ciddiye alsalardı 7 dakikada 3 gol yemezlerdi. Bu bence büyük bir zaaf. Umarım bu zaaf Play-Of maçlarında yaşanmaz. Pendikspor teknik direktörü Abdulkerim Durmaz için bu maç büyük önem taşıyordu. Çünkü, Abdulkerim Durmaz geçmiş yıllarda Adana Demirspor’u çalıştırmış, yenmek hoşuna gitmiştir. Öyle ki, golü atan oyuncular direk Abdulkerim Durmaz’a koşuyor elleriyle “Çak” yapıyordu. Kimisi bununla da yetinmiyor golü attıktan sonra gidip Abdulkerim Durmaz’ın elini öpüyordu.
Sözü uzatmayalım..
Adana Demirspor Adana’da sezonu kötü bir yenilgiyle kapattı. Şimdi Play-Of zamanı.. Adana Demirspor’a play-Of maçlarında başarılarn diliyoruz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum