Yeni çiftlere ay yıldızlı bayrak

Yeni çiftlere ay yıldızlı bayrak

Yeni çiftlere ay yıldızlı bayrak
24 Ekim 2020 - 10:26

Haydar ŞENGÜL
 
ADANA(GÜNAYDIN)
-Adanalı  İş insanı Sarıçam’ın gülen yüzü Mehmet Şerif Dumrul, yeni evlenen çiftlere ay yıldızlı bayrak tablosu hediye ederek  mutluluklar diledi.
Ayşe ve Metehan Torun’un düğünlerinde vatanın , milletin ve devletin nişanesi olan Ay Yıldızlı Bayrağı gelin ve damada hediye ederek milli duyguları uyandırmaya ve bu yolda mücadele ederek hak davasın da mücadele edeceğinin altını çizen iş insanı Mehmet Şerif Dumrul, yeni nesil gençlere bunları en iyi bir şekilde yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğini belirtti .  Damla ve Talha Çelik çiftinin düğününde de yine Ay Yıldızlı Bayrağı hediye ederek kendilerine mutluluklar dilerken çocuklarını Devlete ve Millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirmelerini diledi . Dumrul her iki çifti de  tebrik ederek, ömür boyu mutluluklar diledi.
İş insanı Dumrul, her iki aileye de ‘Hayırlı olsun’ dileklerini ileterek yeni evlenen gençlere de bu kutsal birliktelikte bir birlerine karşı her zaman sevgi ve saygıyla yaklaşmalarını  ve yaşamları boyunca mutlu olmalarını istedi.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum