Özmen Ailesi'nin mutlu günü

Erkekliğe ilk adımı atan Halil’in kirveliğini işadamları M. Ali Otomotiv sahibi Haydar Gürbüz, Mehmet Ali Gürbüz, Murat Gürbüz, Metehan Gürbüz ve (Zaza) Ali Tongüner yaptı. Davetiller İnci Oteli Yakut Balo Salonu'nda gerçekleşen sünnet düğüne büyük ilgi gösterdi.

Özmen Ailesi'nin mutlu günü

Erkekliğe ilk adımı atan Halil’in kirveliğini işadamları M. Ali Otomotiv sahibi Haydar Gürbüz, Mehmet Ali Gürbüz, Murat Gürbüz, Metehan Gürbüz ve (Zaza) Ali Tongüner yaptı. Davetiller İnci Oteli Yakut Balo Salonu'nda gerçekleşen sünnet düğüne büyük ilgi gösterdi.

Özmen Ailesi'nin mutlu günü
25 Eylül 2019 - 17:20

HAYDAR ŞENGÜL
 
Adana uzun süre dillerden düşmeyecek muhteşem bir sünnet düğününe daha ev sahipliği yaptı. Adana’nın tanınmış ailelerinden Umut ve Gülperi Özmen, biricik oğulları Halil Özmen için uzun süre konuşulacak bir sünnet düğünü düzenledi.
Erkekliğe ilk adımı atan Halil’in kirveliğini de işadamları M. Ali Otomotiv  sahibi Haydar Gürbüz, Mehmet Ali Gürbüz, Murat Gürbüz,Metehan Gürbüz , (Zaza) Ali Tongüner yaptı. Dostları ve sevenleri Özmen  ailesini yalnız bırakmazken, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden sünnet düğünü davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.
 
DİLLERDEN DÜŞMEYECEK DÜĞÜN
 
Kirveler M. Ali Otomotiv'in sahibi Haydar Gürbüz, Mehmet Ali Gürbüz, Murat Gürbüz,(Zaza) Ali Tongüner ve Özmen Grup Yönetim Kurulu Başkanı amcası Halil Özmen ev sahipliğinde İnci Oteli Yakut Balo Salonu'nda gerçekleşen sünnet düğünü  uzun yıllar dillerden düşmeyecek.
Mutluluklarına dostları ve sevenleri ile ortak oldular.
Amcaları Halil, Hüseyin ve Talip Özmen, Halası Ak Parti il yönetim kurulu üyesi Hasret Özmen yeğenlerinin sünnet düğünün de güzel bir ev sahipliği yaparak yeğenlerinin bu mutlu gününde sevenleri ve dostlarıyla birlikte olmaktan son derece mutlu olduklarını ve gelen tüm konuklarına teşekkür ettiler.
 
ŞEHİR İÇİNDE KONVOY OLUŞTURDULAR
 
Amcası Halil Özmen aynı adı taşıyan yeğenine sünnet düğünü için ilk hazırlıkları evde yapıldı. Umut ve Gülperi Özmen, ailesi, sabah saatlerinden itibaren dostlarıyla ve akrabalarıyla buluştular. Daha sonra şehir içinde konvoy oluşturuldu. Erkekliğe ilk adımı atacak olan Halil Özmen, kirveleri ve  ailesiyle şehir içi turu attılar. Şehir içinde oluşturulan uzun konvoy görenleri hayretler içinde bıraktı. Sünnet düğününün olacağı saate kadar uzun araç konvoyu ile şehir turu yapıldı.
Halil’in  düğün salona gelmesiyle birlikte hareketlilik başladı, konuklar ve sevenlerinin yoğun ilgisi arasında kendisi için hazırlanan özel koltuğa oturdu. Alkışlar arasında salona giriş yapan oğulları Halil’in mutluluğu görülmeye değerdi.
 
ADANA'NIN TANINMIŞ İSİMLERİ BULUŞTU
 
Umut ve Gülperi Özmen çiftinin oğulları Halil için hazırlanan sünnet eğlencesi gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü. Heyecanları gözden kaçmadı.
Sünnet düğününe Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Şükrü Geyikçi, İl Başkan Yardımcısı Ufuk Mazı, İl Başkan Yardımcısı Av Hayriye Karaca, İl Yönetim Kurulu Üyesi İdris Yüksekyayla, Ak Parti Yüreğir İlçe Başkanı Yaşar Turan, Yüreğir Belediyesi Sosyal Destek Müdürü Azime Anlar, İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Av. Yelda Yurt, Seyhan Belediye Meclis Üyesi Sinan Altun, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Sadrettin Sofi, Önceki dönem İl Yönetim Kurulu Üyesi Mimar Samime Özkaya, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri Mert Can Özer, Cengiz Bayır, Önceki Dönem İl Başkan Vekili Av Sefa Takırtaş, Döşeme Mahallesi Muhtarı Şafak Şenbayrak,Zümrüt Apart Hotel Durmuş Zümrütyaprak, Ses ve Catremes işletmeci Hakan İsmet İşlek, Yalaz spot Mehmet Yalaz,İmparator lojistik Merdan Altuğ, Karadeniz nakliyat Salim Zeper,  Adana park taksi Süleyman Demir Kaya, Adın kardeşler otomotiv Nadir-Erdal Adın,  Alaçatı restaurant Engin Beytekin, Cosmos Mustafa Tekin, Uçak spot Bülent-Yaşar Uçak , Genç mobilya Abdullah Binici, Eşelioğlu Sigorta Ahmet Eşelioğlu ,İştakipçiler odası Başkanı Cengiz Malkaroğlu, Çukurova Belediyesi Ali Yağmurcu,Elit balo salonu Orhan Doğan, Akgül sigorta Kadir Akgül, Şenbayrak Otopark Cumhur Şenbayrak, Ziyapaşa Mado İrfan Cingözler, Ces Ocakbaşı Mustafa Memişogulları, Özmen Oto Kuaförü Hanifi Yıldırım, İş adamları Murat Aktaş,  Terliksiz Oto Galeri Uğur Terliksiz, Göçer Sigorta İsmail Göçer, Kenan Yarışır, Cumali Uyguraslan, Piraye Restaurant Erdem Arıcan, Galerici Mehmet Karakaplan, Mehmet Gökbayrak, İş adamı Serdar Bilal, Fevzi Korkmaz, Yiğit Et Balık Restaurant Tarık Çakar, önceki dönem Ak Parti Yüreğir İlçe Başkan Yardımcısı işadamı Hüseyin Yüksel, Av. Gözde Karagöl, Koleksiyon Mobilya Müdürü Pınar Şahin, Ak Parti Yüreğir İlçe Başkan Yardımcısı Abdullah Gültekin, Kapça Gurme Restaurant Fatih Arnas, Şiş Kafe Nuri Şiş, Kral Pub Samet Sarı, Çatı Restaurant Burhan Ünal, İş Bulan Erkek Kuaförü Halit İşbulan, Peköz İletişim Murat Peköz, telgraf çekerek hayırlı olsun dileklerini sunan CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, sivil toplum kuruluşları üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve Mersin'den işadamları Aziz Çınar, Şirin Yahşi, İdris  Bilek, Adana içinden ve dışından çok sayıda davetli katıldı.
 
GECEYE RENK KATAN SANATÇILAR
 
Söyledikleri birbirinden güzel eserlerle geceye ayrı bir renk katan sanatçılar Ali Turaç, Nehru, Ankaralı Erkan, Eyüphan,Doğan Nurlu  ve Nur Soylu gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede söyledikleri bir birinden güzel şarkılarla misafirleri coşturdular. 
Özmen Grup Yöneyim Kurulu Başkanı Halil Özmen geceye renk katan başta sanatçılar olmak üzere tüm gelen konuklara Özmen Ailesi adına teşekkür etti.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum