Mustafa Tuncel’e hayırlı olsun!
HÜSEYİN SUNGUR

HÜSEYİN SUNGUR

Mustafa Tuncel’e hayırlı olsun!

10 Kasım 2014 - 16:47

Adana Demirspor Başkanı Mustafa Tuncel’in kulüp için projelerini anlatması orada bulunan herkesi heyecanlandırdı, gelecek için umutlandırdı.
Eğer, Mustafa Tuncel, Adana Demirspor Kulübü’ne kalıcı gelir sağlamak için açıkladğıı projeleri hayata geçirirse, Mavi-Lacivertli kulübün geleceği kurtulur, hiçkimseye muhtaç olmaz.
Adana Demirspor’un 6 Haziran’da yapılacak kongre öncesi genel kurul üyeleri ile biraraya gelen Mustafa Tuncel, kulüp başkan ve yöneticiliğinin yorucu olduğunu söylerken Ne “Yokum” ne de “Varım” dedi. Ancak, Adana Demirspor’u sahipsiz bırakmayacaklarının altını çizdi. Yemekte bulunan Genel Kurul üyelerinin bazıları Mustafa Tuncel’e gitmemisi yönünde baskı uygulaması bize geçmişi hatırlattı.
Görevden uzaklaştırılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, geçmiş yıllarda zaman zaman Adana Demirspor için “Ben yokum” demişti, ancak Demirspor’a yardımları her zaman devam etti.
Başkan Mustafa Tuncel de biliyor ki, hiçkimse çıkıp “Adana Demirspor başkanlığına adayım” demeyecek ve büyük ihtimalle tekrar seçilecektir.
Demem şu ki, hiç vakit kaybetmeye gerek yok. Madem Adana Demirspor’da borçlar temizlendi, madem ki, gelecek yönetim Demirspor’u şampiyonluğa taşımalı. Öyleyse bunu Mustafa Tuncel gerçekleştirmeli.
Sayın Tuncel, başkan adayı çıkacak diye hiç boşuna beklememeli. Adana Demirspor 6 Haziran’da genel kurulunu yapmalı ve başkanını seçmeli. Tekrar başkanlığa seçilmesi muhtemel olan Başkan Tuncel de projelerini hayata geçirmeli.
Başkan Mustafa Tuncel’e nacizane bir önerim olacak. Tuncel, Demirspor’a otopark kazandırmayı düşündüklerini açıkladı. Bence Mustafa Tuncel otoparkı uzakta aramamalı, Seyhan Belediyesi’nin yan tarafına bakması yeterli. Bilmem anlatabildim mi?..
Sözü uzatmayalım ve noktayı koyalım..
Demirspor gelecek sezon şampiyonluğa oynamanın hesaplarını şimdiden yapmalı...


YORUMLAR

  • 0 Yorum